Sitemizde şuan toplam 59 film bulunmaktadır.

Şeytan , The Exorcist izle | 720p Türkçe Altyazı

6

Yasaklı Ülkeler : Finlandiya, İngiltere, Brezilya, Avustralya, Almanya, Şili, İzlanda, İrlanda, Norveç, Singapur, İsveç

22.763 views
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Şeytan , The Exorcist izle | 720p Türkçe Altyazı

The Exorcist Filmi Konusu : 12 yaşındaki kızı Regan ile Georgetown’daki evlerinde yaşayan Chris MacNeil kocasından ayrılmış olan dul bir bayandır. kızı Regan’ın doğum günü partisi için olan yapar. Regan doğum günü sırasında dengesiz davranışlar sergiler.Bunun üzerine Chris ,kızının bir hastalığa yakalanmış olabileceğini düşünür. Reganı , bir çok doktora gösterir ve bir çok kez tedavi edilir. Fakat zaten kesin bir teşhis konulamaz yani doktorlar Regan’ı tedavi edemezler. Gün geçtikçe küçük kızın şeytanca hareketleri artmaktadır. Regan’ı tedavi edemeyen doktorlar son çare olarak Chris’e şeytan çıkarma işlemini uygulayabilecek bir rahip bulmalarını söylerler.
Chris , dindar olmamasına rağmen , arkadaşı Burke Dennings’in boynu kırılarak kızının odasının camından atılması üzerine çok korkar .ve hemen peder Damien Karras’tan yardım etmesini ister.
Bu film Finlandiya, İngiltere, Brezilya, Avustralya, Almanya, Şili, İzlanda, İrlanda, Norveç, Singapur, İsveç gibi ülkelerde sakınçalı olduğu için yasaklanmıştır.Sitemizden The Exorcist türkçe altyazılı 720p olarak izleyebilirsiniz..

SERİNİN DİĞER FİLMLERİ
The Exorcist 1973

Exorcist 2: The Heretic

The Exorcist 3

Exorcist 4 : The Beginning

Tür: Boxset Seri Filmler, En İyi 100 Korku Filmi, Gerilim Filmleri, IMDB +7.5 Ve Üstü, Korku Filmleri, Şeytan Filmleri, Tavsiye Filmler, Türkçe Altyazılı, Yasaklanmış filmler

Yapım: 1973 - ABD

IMDB Puanı: 8.0

Yönetmen: William Friedkin

Oyuncular: Ellen Burstyn , Max von Sydow , Lee J. Cobb , Linda Blair , Kitty Winn

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?